Jesteś tutaj: Start / Klub Kolekcjonera

Klub Kolekcjonera

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Klub Kolekcjonera

Soleckiego Centrum Kultury

 

 

zapraszamy

Artykuły

Plakat

28 czerwca 2019
Przejdź do - XV Giełda Klubu Kolekcjonera.

XV Giełda Klubu Kolekcjonera.

Za nami kolejne, 15, giełdowe spotkanie hobbystów i kolekcjonerów.

Było bogato, kolorowo i ciekawie. Mini wystawą uczczono 150 rocznicę urodzin Józefa Piłsudskiego – zaprezentowano m. in. jego ex-libris oraz arcyciekawe polonica filatelistyczne związane z osobą marszałka.

Klub Kolekcjonera zaprasza na ostatnią tegoroczną giełdę różności w piątek 29 grudnia. Na tej świąteczno-noworocznej giełdzie przewidujemy kolportaż kolejnego numeru kwartalnika KK „SKARBIEC”.

ZAPRASZAMY!!!

24 listopada 2017

Giełda Kolekcjonera

24 listopada 2017
Przejdź do - XIV GIEŁDOWE SPOTKANIE KOLEKCJONERÓW.

XIV GIEŁDOWE SPOTKANIE KOLEKCJONERÓW.

27 października b.r. odbyła się kolejna Giełda Kolekcjonerska w Soleckim Centrum Kultury.

Pomimo skromniejszej frekwencji odwiedzających nasze stoiska zanotowano rekordową ilość transakcji. Kilkanaście kolekcji wzbogaciło się o bardzo ciekawe eksponaty numizmatyczne i falerystyczne pochodzące m.in. ze zbiorów naszych bydgoskich przyjaciół z Polskiego Towarzystwa Numizmatycznego. W rozmowach kuluarowych wymieniono wiele doświadczeń oraz zdecydowano o upamiętnieniu 150 rocznicy urodzin Józefa Piłsudskiego mini wystawą przy okazji naszego następnego, listopadowego (piątek 24 XI) spotkania giełdowego.

 

27 października 2017
Przejdź do - XIII Giełda Klubu Kolekcjonera SCK

XIII Giełda Klubu Kolekcjonera SCK

W piątek 29 września w Kuli Soleckiego Centrum Kultury odbyła się 13, powakacyjna giełda hobbystyczna, zorganizowana przez Klub Kolekcjonera SCK.

Licznie przybyli mieszkańcy naszego miasta mieli okazję sprzedać, kupić, wymienić lub tylko obejrzeć wiele różnorodnych antyków i staroci wystawionych na wielu stoiskach o bardzo szerokiej tematyce od imponujących egzemplarzy broni białej, wiekowych odznaczeń i medali, starych monet, banknotów, papierów wartościowych, znaczków pocztowych, naczyń i innych przedmiotów użytkowych po zbiory pocztówek, książek, map, obrazów i rzeźbione, kolorowe świątki. Podczas giełdy kolportowano najnowszy, VIII numer kwartalnika klubowego „Skarbiec”.

Wspaniale i licznie dopisali bogato wystawiając bardzo interesujące przedmioty przedstawiciele zaprzyjaźnionych Klubów Kolekcjonera z Bydgoszczy i Torunia.

Impreza została bardzo pozytywnie przyjęta przez uczestników i mamy nadzieję że będziemy już tradycyjnie spotykać się na giełdach hobbystycznych w każdy ostatni piątek miesiąca.

Na każdym z naszych spotkań oprócz obejrzenia ciekawych wystaw i prezentacji będzie można skorzystać z wiedzy klubowych ekspertów numizmatycznych i filatelistycznych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych własnym stoiskiem, pragnących zidentyfikować, wycenić lub wzbogacić i uzupełnić własne kolekcje. Wstęp wolny i mile widziany!

Zapraszamy na następną Giełdę Klubu Kolekcjonera Soleckiego Centrum Kultury w piątek 27 października b. r. w godz. 16.00-18.00.

29 września 2017