Konkurs KuchMistrz Junior

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
12 stycznia 2021

kliknij "czytaj więcej" by zobaczyć regulamin

Solecki KuchMistrz Junior Podejmij wyzwanie i naucz się samodzielnie robić smakołyki. Bajkowa kanapka, tajemnica chrupiącej panierki, smakowity deser dla rodziców, a może mini pizza?

Przeżyj z nami kulinarną przygodę w domowej kuchni i weź udział w I Edycji Soleckiego KuchMistrza Juniora! REGULAMIN

I Zadanie konkursowe polega na odtworzeniu lub zainspirowaniu się przepisem umieszczonym na profilu Facebooka Soleckiego Centrum Kultury jako zadanie do wykonania w ramach akcji Solecki KuchMistrz Junior

II Akcja trwa od 12 stycznia do 29 stycznia i polega na wykonaniu dań/potraw.

III Do udziału zachęcamy w szczególności dzieci i młodzież między 8 a 14 rokiem życia.

IV Jako poprawne wykonanie zadania określa się:

1. Przygotowanie dania z zadania w oparciu o opublikowany przepis.

2. Wykonanie jednego zdjęcia i umieszczenia go w komentarzu pod postem z przepisem razem z imieniem oraz wiekiem uczestnika.

V Na wykonanie zadania uczestnicy mają 72 godziny, czyli czas do publikacji kolejnego przepisu.

VI Zwycięzca danego zadania zostanie wyłoniony na podstawie zdjęcia umieszczonego w komentarzu pod postem z przepisem.

VII Autor zdjęcia, który zbierze najwięcej „lajków” w ciągu 72 godzin od publikacji zadania konkursowego otrzyma nagrodę.

VIII Nagrody ufundowane przez soleckie punkty gastronomiczne. Do akcji włączyli się: Twoje Smaki, Wagon Smaków, Oliva oraz Nasz Bar. Został także przewidziany Fartuch Soleckiego KuchMistrza Juniora i inne niespodzianki przygotowane przez Soleckie Centrum Kultury.

IX Do zabawy można dołączyć w każdym momencie między 12 a 29 stycznia. X Prosimy o zachowanie wszystkich zasad bezpieczeństwa w trakcie zabawy i w razie potrzeby pomoc rodziców. Pamiętaj! Przepis może być dla Ciebie inspiracją, liczy się dobra zabawa, estetyka wykonania i Twój pomysł. Życzymy Ci pysznej zabawy. Powodzenia!