Szukaj

Galeria „PRZED”

Okolicznościowe wystawy przed budynkiem Soleckiego Centrum Kultury.

Wielkanocne Malowanki

„Wielkanocne Malowanki” to wyjątkowa wystawa prac dzieci z Soleckiego Centrum Kultury,która oddziaływuje dziecięcą radością, nadzieją i wiarą w lepsze jutro.Życzymy spełnienia marzeń zamkniętych w pisankach: zgody i pokoju!

Czytaj więcej »

Biało Czerwona – Wystawa Fotografii – Roman Timofiejuk

Roman Timofiejuk jest autorem oraz współautorem wielu wystaw fotograficznych indywidualnych, zbiorowych, poplenerowych, pokonkursowych. Jego fotografie wielokrotnie doceniano akceptacjami, nagrodami, wyróżnieniami, dyplomami, listami gratulacyjnymi. W 1988 roku został przyjęty w poczet członków rzeczywistych Okręgu Gdańskiego Związku Polskich Artystów Fotografików. Od 1991 roku wykonuje wolny zawód artysty fotografa.

Czytaj więcej »

„Panny i mężatki. Okiem Hrabiego.”

W roku 2023 przypada 230. rocznica urodzin Aleksandra Fredry, najwybitniejszego polskiego komediopisarza, a także pamiętnikarza, poety oraz żołnierza kampanii napoleońskich. Aleksander Fredro wywodzący się ze starej rodziny szlacheckiej o kilkusetletniej tradycji urodził się 20 czerwca 1793 roku w majątku rodzinnym w Surochowie k. Jarosławia…

Czytaj więcej »

Wystawa Wielkanocna 2023

Przed budyniem Soleckiego Centrum Kultury podziwiać można wystawę prac związanych z tematyką wielkanocną.Dzieci podczas zajęć plastycznych wykazały się ogromną kreatywnością i pomysłowością, tworząc piękne rysunki związane z tradycją świąt.Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby podziwiać kreatywność soleckich młodych artystów.

Czytaj więcej »

Więcej
artykułów

Aktualności

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.