Szukaj

Akademia Pana Kleksa – Muzyczne igraszki

Wczoraj na scenie Soleckiego Centrum Kultury gościliśmy Adę Rychwalską z Zespołem „The Carrots” z koncertem dla dzieci pt. „Muzyczne igraszki – Akademia Pana Kleska”. Artyści zabrali nas w podróż po Akademii Pana Kleksa – była „Kaczka Dziwaczka”, „Śpiąca Królewna” i „Na Wyspach Bergamutach”, na których podobno żyje Kot w butach. Zaprezentowali również utwór z najnowszej ekranizacji – „Jestem Twoją bajką”. Wszystkie piosenki przeplatane były zabawami muzycznymi. Każde dziecko wyszło z koncertu z kolorowymi piegami!

FOTORELACJA

20 lutego 2024 r. o godz. 17:30 zapraszamy wszystkie dzieci na koncert „Muzyczne Igraszki”. Zespół The Carrots zabierze Was w podróż po Akademii Pana Kleksa – nie zabraknie „Kaczki Dziwaczki”, „Śpiącej Królewny” i „Na Wyspach Bergamutach”, na których podobno żyje Kot w butach. Pojawi się także utwór z najnowszej ekranizacji – „Jestem Twoją bajką”. Wszystkie piosenki przeplatane zostaną zabawami muzycznymi, a każdy chętny wyjdzie z koncertu z dużą liczbą kolorowych piegów.

Bilety w cenie 25 zł do nabycia w kasie SCK oraz on-line.

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.