Szukaj

Cztery Pory Roku w Poezji – Rozlewiska Pamięci

Dziś wieczór, soleccy miłośnicy poezji spotkali się ponownie w Galerii Homo Faber, Soleckiego Centrum Kultury. W niepowtarzalny świat poezji wprowadzili nas: Magdalena Borkowska, Anna Chwałek, Justyna Kubiak, Bogusława Matusiak, Urszula Mruk, Grażyna Rochna-Woźniak, Milena Touściuk, Mirosław Woźniak. „Rozlewiska pamięci” stały się szansą wysłuchania nowych utworów w wykonaniu ich autorów. Nie zabrakło również oprawy fotograficznej w wykonaniu niezastąpionej Danuty Adamczyk. Zaś o oprawę muzyczną zadbali Marta Orlich i Mateusz Tomczuk.

Ci z Państwa, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym wydarzeniu, z pewnością poznali niebanalny i głęboki świat poezji. Zaś wyjątkowa atmosfera, jaka towarzyszyła nam przez cały wieczór jest idealnym dowodem na to, że poezja wciąż zachwyca!

Dziękujemy wszystkim za udział w tym spotkaniu! A Poetom za to, że są!

FOTORELACJA

1 marca 2024 r. o godz 18:00 zapraszamy miłośników poezji. Przed nami kolejne spotkanie z gronem soleckich poetów. Jeszcze zimowa edycja pn. „Rozlewiska pamięci” ilustrowana będzie jak zwykle zdjęciami Danuty Adamczyk. A usłyszymy wiersze: Magdaleny Borkowskiej, Anny Chwałek, Justyny Kubiak, Bogusławy Matusiak, Urszuli Mruk, Grażyny Rochny – Woźniak, Małgorzaty Siemianowskiej, Mileny Touściuk i Mirosława Woźniaka. Zadbaliśmy również o oprawę muzyczną – zaśpiewa Marta Orlich przy akompaniamencie Mateusza Tomczuka – gitara. Spotkanie odbędzie się jak zwykle w Galerii Homo Faber, Soleckiego Centrum Kultury.

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.