Szukaj

Cztery pory roku wyobraźni – Teatr Małej Stopy

Z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru składamy najlepsze życzenia mnóstwa niezapomnianych emocji wszystkim widzom SCKowej sceny!

Dziś w Międzynarodowy Dzień Teatru zaprosiliśmy miłośników słowa mówionego na występ najmłodszej grupy teatralnej SCK. Wiemy jak ważne jest wsparcie talentu już od najmłodszych lat i to właśnie my pomagamy stawiać pierwsze teatralne, taneczne, wokalne, plastyczne i artystyczne kroki.

Na scenie w przedstawieniu „Cztery Pory Roku Wyobraźni” odważnie pokazały swoją ekspresję aktorki z grupy teatralnej Teatr Małej Stopy instruktorki SCK Gabrieli Walczak (zapraszamy nowych uczestników!).

Znane i mniej znane polskie wiersze z oprawą muzyczną inspirowaną utworami Vivaldiego przedstawiły: jako Wiosna Maja Korbal, jako Lato Lilianna Skoda, jako Jesień Milena Vitkova, jako Zima Emila Hushchuk, kwiatek Katerina Lazarieva, narratorka Julia Umińska, wsparciem dla grupy była Amelia Umińska. Młode aktorki w uroczym stylu oddały charakter każdej z pór roku. Pięknym kreacjom z Wypożyczalni SCK uroku dodały światła przygotowane przez Andrzeja Pelikanta. Oklaskom nie było końca. Dyrektor SCK Tomasz Rudny nagrodził aktorki słodkim upominkiem i niespodzianką. Po przedstawieniu zwiedziliśmy z naszymi widzami garderoby i zaprosiliśmy chętnych na warsztaty robienia wiosennej maski teatralnej, gdzie czekał słodki teatralny poczęstunek.

Dziękujemy za wspólne teatralne emocje i zapraszamy na kolejne!

Dziękujemy także Rodzicom za pomoc i wsparcie cudownych aktorek!

FOTORELACJA

fot.: Bartosz Pelikant


Teatr Małej Stopy zaprasza na przedstawienie pt. Cztery pory roku Wyobraźni” – 27 marca o godz. 18:00, sala widowiskowa SCK.

Po przedstawieniu zapraszamy na malowanie króliczych wąsów w dostępnej tylko dla aktorów garderobie i mini warsztaty plastyczne – wiosenna maska.

Jak wyglądają pory roku i czy to najlepsze koleżanki? Co przynosi nam wiosna, lato, jesień, zima? Grupa Teatr Małej Stopy w gwiazdorskiej obsadzie najmłodszych aktorów zaprezentuje 20 minutowe przedstawienie zatytułowane „Cztery pory roku Wyobraźni” na podstawie mniej lub bardziej znanych wierszy.
Po przedstawieniu zaprosimy Was do dostępnej tylko dla aktorów garderoby i namalowania króliczych wąsów, bo Wielkanoc tuż-tuż, by później przekicać na mini warsztaty tworzenia masek teatralnych inspirowanych porami roku. A to wszystko z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Talent drzemie w każdym z nas, a zajęcia teatralne są po to, by go odkryć.
Wstęp wolny, dlatego weźcie ze sobą każdego kto potrzebuje chwili wytchnienia i radości na wiosnę.

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.