Plastyka 3+

Żegnaliśmy się dzisiaj (20.06.2023r.) z dziećmi biorącymi udział w zajęciach dla makuszków – Plastyka 3+. Instruktorki: Joanna Skoczylas i Klaudia Plichta również przygotowały na pożegnanie kilka atrakcji oraz pamiątkowe dyplomiki! Dziękujemy za wspólną zabawę i do zobaczenia na nowych zajęciach po wakacjach!!!

FOTORELACJA

Zobacz
Podobne

Warsztaty „Mama i ja”

25 maja w Soleckim Centrum Kultury odbyło się wyjątkowe, rodzinne popołudnie w ramach warsztatów „Mama i ja” oraz konkursu fotograficznego „Moja mama i ja”. W