Szukaj

„Poczuj Kujawy” – Podsumowanie

Kochani!
Pierwsza edycja Projektu „Poczuj Kujawy” przeszła do historii.
Od poniedziałku do piątku w SCK prowadzone były warsztaty: plastyczne, taneczne oraz Kujawska Opowieść. Wzięły w nich udział grupy zerówkowe wszystkich soleckich przedszkoli oraz uczniowie soleckich szkół podstawowych.
Czwartek dedykowany był uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Solcu Kujawskim, Warsztatów Terapii Zajęciowej oraz Seniorom. W tym dniu warsztaty taneczne zastąpiły warsztaty kulinarne. Czwartkowe działania podjęliśmy ze Stowarzyszeniem Rezerwat Kultury i Serdeczności w ramach programu współpracy Gminy Solec Kujawski z organizacjami pozarządowymi.
W tym miejscu bardzo dziękujemy tym, dzięki którym projekt mógł być realizowany w takim wymiarze. Za ogromne wsparcie dziękujemy dwóm soleckim przedsiębiorstwom: Firmie, która prosiła o anonimowość, a także Przedsiębiorstwu Drobiarskiemu Drobex Sp. z o.o.
Dziękujemy za otwartość na działania Soleckiego Centrum Kultury;
za Wasze wielkie kujawskie serce, dzięki któremu wspólnie mogliśmy przyczynić się do realizacji celu projektu, tj. edukacji, popularyzacji tradycji regionu, wzmocnienie lokalnej świadomości oraz rozmiłowanie społeczności w kulturze Kujaw.
Serdecznie dziękujemy!

FOTORELACJA

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.