Szukaj

„Recepta na szczęście” Muzyczna Komedia Romantyczna

Wczoraj na deskach Soleckiego Centrum Kultury mieliśmy okazję oglądać spektakl Teatru O! Lala! z komedią muzyczną pn. „Recepta na szczęście”.
Spektakl był rewelacyjny pod każdym względem. „Recepta na szczęście” to muzyczna komedia pomyłek i pełna humoru. Publiczność świetnie się bawiła. Oklaskami docenione zostały nie tylko aktorstwo komediowe wykonawców, ale i zdolności wokalne.

FOTORELACJA

„Recepta na Szczęście” to najlepsza i najbardziej wyczekiwana MUZYCZNA KOMEDIA ROMANTYCZNA z muzyką na żywo!

SPEKTAKL KOMEDIOWY I KONCERT W JEDNYM!

Trzy pokolenia kobiet spotykają się w gabinecie lekarskim: Kasia – szukająca miłości, która dopiero zaczyna swoje dorosłe życie w dużym mieście, Kleo – zrozpaczona, porzucona przez męża – kobieta w średnim wieku Gina – seniorka, nie lubiąca samotności, która niedawno zapisała się do klubu „Dorosłych Singli” gdzie wybrano ją „Dziewczyną Roku”.
Wszystkie Panie mają swoje potrzeby, marzenia o miłości i plany. Wszystkie traktują doktora bardziej jako psychologa czy powiernika ich myśli aniżeli lekarza. Doktor Kazimierz, znany jest z tego, że potrafi leczyć nie tylko ciało, ale i duszę i jest bardzo oddany swoim pacjentom. Pojawia się w gabinecie również tajemniczy pacjent country-man żyjący na wsi, kochający naturę i życie blisko niej.
Spotkanie wszystkich bohaterów, zderzenie ich różnych światów wywołuje istną burzę w gabinecie Doktora i zmierza do nieoczekiwanego zakończenia.

Mnóstwo zabawnych pomyłek, piosenki wykonywane na żywo i elementy tańca, gwarantują niezapomniany wieczór. Przez prawie 2 godziny widzowie są świadkami narodzin wielkiej miłości, ale też… pierwszej kłótni kochanków…

OBSADA wymienna:
Doktor: Michał Mikołajczak / Adam Adamonis
Kleo: Aleksandra Nieśpielak
Gina: Anna Korcz / Grażyna Zielińska / Dorota Gorjainow
Kasia: Emilia Szmolke
Pacjent: Michał Felczak / Daniel Roman
MYZYCY (piano, saksofon): Andrzej Perkman, Marcin Gańko, Michał Borowski
Muzyka: Aleksandra Nieśpielak
Opracowanie muzyczne: Michał Borowskii
Scenografia: Agnieszka Marczewska
Kostiumy: Magdalena Jarosz- Holoubek
Scenariusz i reżyseria: Aleksandra Nieśpielak
Produkcja: O La La Teatr

Zobacz
PodobneDOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.