Szukaj

Romantyczny wieczór dla Ciebie… – Koncert Jakuba Brzezińskiego

Szanowni Państwo, kolejny koncert z cyklu muzycznych spotkań „Przystań” za nami. Wystąpił Jakub Brzeziński a towarzyszył mu Sławomir Przybysz. Z uwagi na to, że pogoda dziś płatała nam deszczowe psikusy zdecydowaliśmy o przeniesieniu koncertu na scenę Soleckiego Centrum Kultury – której zacisze okazało się wręcz idealnym miejscem dla romantycznych piosenek Pana Jakuba. Nie jeden Pan uścisnął mocniej rączkę swojek partnerki i niejednej pani zakęciła się romanyczna łezka w oku

Dziękujemy wszystkim, którzy na koncert przybyli i oczywiście Jakubowi Brzezińskiemu – solecczaninowi który w prowadził nas w ten romantyczny nastrój!

Dla tych, którzy zdecydowali się kontynuować wieczór z Soleckim Centrum Kultury, przygotowaliśmy seans filmowy w Kinie Kultura – rzecz jasna ROMANTYCZNY!!!

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu z cyklu „Przystań”!

FOTORELACJA

fot.: Bartosz Pelikant


28 lipca, godz. 19:00 zapraszamy na Wieczór Romantyczny dla Ciebie, dla mnie … dla NAS! Zaśpiewa Jakub Brzeziński – finalista „Szansy na sukces”. Koncert odbędzie się na parkingu za SCK. Po koncercie Kino Kultura zaprasza na komedię romantyczną – seans o godz. 20:00 – wstęp wolny. – finalista „Szansy na sukces”. Koncert odbędzie się na parkingu za SCK.

Po koncercie Kino Kultura zaprasza na komedię romantyczną – seans o godz. 20:00 – wstęp wolny.

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.