Szukaj

Rozświetlenie iluminacji – spektakl pt. Pomyłka Św. Mikołaja

Jak co roku, spotkaliśmy się na Skwerze dr. Henryka Jordana i placu przy Dworcu PKP by rozpocząć czas świąteczny poprzez uroczyste rozświetlenie świątecznych dekoracji i choinki. Od tej pory rozświetlone ozdoby miejskie będą nam towarzyszyły przez cały świąteczny czas. Były radosne piosenki, Mikołaj i słodycze a mikołajowym korowodem przemaszerowaliśmy do Soleckiego Centrum Kultury. Tutaj czekał na nas Teatr Kultura z Warszawy, który przygotował spektakl pt. ,,Pomyłka Świętego Mikołaja”. W trakcie spektaklu, Mikołaj odpowiadał na listy, zebrane od dzieci. Było radośnie, wesoło i przede wszystkim świątecznie! Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy uczestniczyli w dzisiejszym wydarzeniu, zabrali do domu MOC świątecznego nastroju!

FOTORELACJA

fot.: Bartosz Pelikant


Gminna Komisja Problemów Alkoholowych i Soleckie Centrum Kultury zapraszają na przedstawienie pt. ,,Pomyłka Świętego Mikołaja” w wykonaniu Teatru Kultura z Warszawy.

To opowieść o przedświątecznym zamieszaniu w pracy Świętego Mikołaja i jego prawej ręki, Śnieżynki. Świąteczna historia nieco się komplikuje, gdy dochodzi do pomyłki Mikołaja. Kapryśna, zamożna Marcysia i uczynna, biedniejsza Marysia, w magiczny sposób zamieniają się domami. Co wyniknie z tej zamiany? Czego dziewczynki nauczą się od siebie nawzajem? Jaki plan ma Święty Mikołaj? I czy to na pewno była pomyłka?

,,Pomyłka Świętego Mikołaja” to około 45 minutowe przedstawienie muzyczno-taneczne, w którym usłyszymy znane i lubiane piosenki świąteczne. Spektakl w zabawny sposób przekazuje wartości takie jak miłość, przyjaźń oraz bycie uczynnym. Mikołaj zbierze od dzieci listy prezentów pod choinkę przed spektaklem, w trakcie rozświetlenia miejskiej iluminacji.

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.