Szukaj

Spotkanie dla dzieci z autorką książki „Wehikuł czasu. Podróże bliskie i dalekie” Anetą Santór

Ferie dobiegły końca, a z nimi nasze półkolonie.
Naszą wspólną przygodę, pod hasłem „Wehikuł czasu” zwieńczyliśmy spotkaniem z autorką opowiadania – Anetą Santór. To właśnie książka Pani Anety była inspiracją do półkolonijnych zabaw i warsztatów 🛶📖 Podczas spotkania mieliśmy możliwość zadania wszystkich, nurtujących nas pytań😊. Był też czas na, wspólne, zdjęcia i autografy.
Jeszcze raz dziękujemy Pani Aneta Santór za cudowne, wartościowe spotkanie.
Reszta dnia upłynęła nam na grze autorskiego pomysłu! Zainspirowani podróżami w czasie stworzyliśmy „planszówki” w rozmiarze XXL!

FOTORELACJA

23 lutego 2024 r. o godz. 12:00 zapraszamy dzieci, młodzież z opiekunami na spotkanie z autorką książki, która stała się inspiracją do warsztatów w II tygodniu ferii organizowanych w SCK – „Wehikuł czasu. Podróże bliskie i dalekie” – Anetą Santór. Dowiemy się jak powstała opowieść i jak zostać pisarką / pisarzem. Będzie możliwość zakupu książki w cenie 15 zł i zdobycia autografu. Książka jest relacją z pobytu autorki we wsi Nowa Studnica, gdzie poznała wielu inspirujących ludzi. Fikcyjne przygody dwóch bohaterów Emila i Klary przeplatają się z autentyczną wyprawą podróżnika Emila Witta do Amazonii, gdzie zdobywa niesamowite doświadczenia.

Spotkanie odbędzie się na sali widowiskowej. Wstęp wolny.

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.