Szukaj

Teatr w Małym Mieście

15 SIERPNIA 2023 r zapraszamy na PLAC JANA PAWŁA II – będziemy tam gościli „Teatr w Małym Mieście”, z dwoma spektaklami:

o godz. 17:00 spektakl dla dzieci „Polowanie na motyle” – to spektakl Teatru Łata i Teatru Gili Gil z Poznania, w reżyserii Igora Fijałkowski (aktora Teatru Animacji z Poznania, stypendysty w dziedzinie artystycznej). Łącząc bogate i różnorodne doświadczenia artystyczne aktorów zaprezentujemy spektakl na wysokim poziomie zarówno pod względem formy jak i treści. Artyści chcą w lekki i zabawny sposób, wcielając się w role ogrodowych krasnali, opowiedzieć dzieciom o szacunku do naturalnego środowiska i życia owadów. Jedną z form przekazu będą ogromne formy (lalki) owadów (pająk, motyle, gąsienica), które wzbogacą sferę wizualną przedstawienia, tak bardzo ważną dla młodego odbiorcy.
Spektakl dla dzieci dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych.


o godz. 19:00 spektakl dla dorosłych „Dobrze, lepiej, katastrofa” – to komedia osadzona w Polsce lat 70-tych, obnażająca absurdy tamtych czasów. Artyści rozbawiają publiczność ale i skłaniają do zastanowienia czy dobra materialne są w stanie przesłonić potrzebę wolności. Spektakl łączy pokolenia, zapraszamy więc całymi rodzinami od dziecka po seniora. Dzieci odkryją zupełnie nową dla nich rzeczywistość lat 70-tych, dorośli odetchną z ulgą , że to już minęło, a seniorzy pewnie uśmiechną się na wspomnienie swojej młodości. Dobra zabawa gwarantowana!
To typowy spektakl dla całych rodzin bez ograniczeń wiekowych – od przedszkola do seniora, choć zdecydowanie więcej zrozumieją dorośli.

Projekt Teatr w Małym Mieście dofinansowano ze środków Samorządu Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Fundacji PZU.

FOTORELACJA

fot. SCK

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.