Szukaj

„Żona do adopcji” – spektakl w SCK

W piątek, 15 marca na scenie Soleckiego Centrum Kultury mieliśmy okazję oglądać sztukę Jakuba Ehrlicha pt. „Żona do adopcji”. Ten rewelacyjny spektakl przypadł do gustu soleckiej publiczności. Lekki, przyjemny i szalenie pozytywny! Sprawiał, że na twarzach publiczności uśmiech gościł od początku do końca. Gra aktorska również świetna a przy tym aktorzy świetnie się bawili! Wszystko to razem sprawiło, że odbiór spektaklu był naprawdę fantastyczny! Dziękujemy aktorom, widzom i do zobaczenia wkrótce.

FOTORELACJA

fot.: Bartosz Pelikant


15 marca 2024 r. o godz. 19:00 w Soleckim Centrum Kultury odbędzie się spektakl pt. „Żona do adopcji” w reżyserii Jakuba Ehrlicha.

W życiu Adama wszystko miało swoje miejsce – dom praca, dom praca. Od czasu do czasu jakaś kontrolowana rozrywka. Ale w życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się na głowę. Żona Adama wyjeżdża. Mieszkanie nawiedza natrętny domokrążca i wróżbita. Niespodziewanie pojawia się również Filip, kolega z podstawówki. Do drzwi puka przedstawicielka Ośrodka Adopcyjnego, o której wizycie Adam zupełnie zapomniał. Spokojne dotychczas życie bohatera wypełnia się mnóstwem niedomówień, pomówień i abstrakcyjnych insynuacji. A wszystko przykryte płaszczem „normalności”. Jak rozwiąże się splot dziwnych wydarzeń?

Bilety w cenie 85 zł – do nabycia w Soleckim Centrum Kultury lub on-line:

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.