DEKLARACJA UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
8 czerwca 2020

Kochani uczestnicy zajęć!

Planujemy wakacyjne zajęcia i aktywności w SCK!

Jednak aby móc uczestniczyć w stałych formach zajęć takich jak:

kluby, sekcje czy wakacyjne spotkania dla dzieci, powinniście oprócz zwykle składanych dokumentów

przynieść też wypełnioną poniższą deklarację!

 

Kliknij - "czytaj więcej" - następnie pobierz załączony plik.

Szanowni Państwo, ze względu na sytuację związaną z epidemią zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2, mając na uwadze bezpieczeństwo uczestników oraz pracowników, postępując zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego i Ministra Zdrowia, w ramach działań standardowych procedur musimy określić stopień zagrożenia oraz możliwość przeprowadzenia zajęć w formie dotychczas znanej, czyli tygodnie tematyczne (teatralne, rysunkowe itp.

Deklaracja nie jest równoznaczna z zapisem dziecka na warsztaty i zajęcia otwarte. Nie organizujemy półkolonii. Zależy nam na określeniu zasad bezpieczeństwa. Staramy się zorientować ze względu na ograniczoną ilość osób (do 12 osób), deklaracje od Państwa nam to ułatwią. Zapraszamy dzieci od 7 roku życia. Przypominamy, że do 26.06.2020 należy wypełnić deklaracje o uczestnictwie dziecka i chęci wzięcia udziału w letnich warsztatach w Soleckim Centrum Kultury. Liczy się kolejność zgłoszeń. Wypełniony formulasz prosimy przesłać e-mailem na sekretariat@sck-solec.com lub wydrukować i zostawić w Punkcie Informacyjnym SCK razem z wybraną formą kontaktu (mail, numer telefonu).

Zajęcia planowane są od poniedziałku do piątku 11:00-14:00 lub w wybrane dni popołudniowe, zapewniamy napoje. Centa to 75 zł tydzień (15zł. jeden dzień).

DEKLARACJA W FORMACIE PDF DO RDUKU - DLA OSÓB PEŁNOLETNICH ORAZ DLA RODZICÓW UCZESTNIKÓW NIEPEŁNOLETNICH