Szukaj

„Siódme niebo” – Natasza Piskorska

Dziś w Galerii Homo Faber, Soleckiego Centrum Kultury odbył się wernisaż malarstwa Nataszy Piskorskiej, toruńskiej malarki, rzeźbiarki, projektantki i ilustratorki.
W naszej soleckiej Galerii artystka gości już po raz drugi i choć od poprzedniej wystawy minęło już kilka lat, po raz kolejny zachwyca tak, jak za pierwszym razem!
Jej barwne obrazy zachwyciły uczestników wernisażu. Autorka bowiem tworzy w nich własne ilustracje rzeczywistości, która jest także bliska odbiorcom, gdyż życie codzienne splata się tu z poczuciem humoru, światem snów i wyobraźni. Śmiałe, zdecydowane pociągnięcia pędzla, żywa kolorystyka i podejmowana tematyka wyróżnia malarstwo Nataszy Piskorskiej i pozostawia w pamięci trwały pozytywny ślad. I pomimo tego, że Jej obrazy są często bardzo osobiste, artystka pozostawia odbiorcy pole do własnej interpretacji.
Zachęcamy do oglądania tej niecodziennej wystawy.

Wystawę Jej prac pt. “Siódme niebo” będzie można oglądać do końca maja 2024r.

FOTORELACJA

Galeria Homo Faber, Soleckiego Centrum Kultury zaprasza na otwarcie wystawy malarstwa Nataszy Piskorskiej.

Artystka tworzy własne ilustracje rzeczywistości, w której życie codzienne i poczucie humoru, przeplata się ze światem wyobraźni i snów. Inspiracją może stać się dla niej dosłownie wszystko: spacer, rozmowa czy sceny z życia codziennego. Jej prace są bardzo osobiste, a przy tym otwarte na interpretację. Wzruszające i wywołujące uśmiech odbiorcy. 
Używa śmiałych barw i pociągnięć pędzla. Nie unika mocnych kontrastów. Postacie w jej obrazach śmiało odrywają się od ziemi, koty nabierają cech ludzkich i grają na fortepianie a ptaki i ryby nawiązują kontakt z postaciami, pary zaś tańczą na dachach. 
Artystka pochodzi z Torunia. Jej prace można odnaleźć na ścianach toruńskich kamienic, podwórek oraz w znanych pubach, restauracjach i hotelach. 
Natasza Piskorska maluje, rzeźbi w drewnie i glinie, ilustruje książki i projektuje. 
W Galerii Homo Faber swoje prace prezentuje po raz drugi.

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.