Szukaj

„Małżeństwo na skróty, „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”

Data:

14 LUTEGO 2022

Godzina:

17:00, 19:00

Kategoria wiekowa:

13+, 15+

14 LUTEGO 2022, GODZINA: 17:00 – „Małżeństwo na skróty”, reż. Josh Lawson, komedia romantyczna, Australia 2021, napisy, 13+, 90 min.

Teddy jest przekonany, że na wszystko ma jeszcze mnóstwo czasu i staje się mistrzem odwlekania spraw „na później”. Pewnego dnia jego życie zmienia się na zawsze. W dzień po ślubie z ukochaną, Teddy budzi się i odkrywa, że przemieścił się w czasie. Jest teraz rok później, a on i jego żona Leanne mają właśnie obchodzić swoją pierwszą rocznicę. Co więcej – ukochana Teddy’ego jest w ciąży, a on nic nie pamięta. Uwięziony w zakrzywionym czasie mężczyzna odkrywa, że każde kilka minut przenosi go o rok do przodu. Przez to zawirowanie i związane z nim liczne kłopoty, jego małżeństwo zaczyna wisieć na włosku. Z pomocą najlepszego przyjaciela Sama, Teddy próbuje naprawić swoje życie, które dosłownie przelatuje mu przed oczami. Teraz mężczyzna musi nauczyć się cenić każdą sekundę, jeżeli chce odzyskać ukochaną Leanne – nawet, gdy będzie to miłość tylko na chwilę.


14 LUTEGO 2022, GODZINA: 19:00„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, reż. Sylwester Jakimow, komedia obyczajowa, Polska 2022, 13+, 95 min.

Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym: „żyli długo i szczęśliwie”? W nowej odsłonie komedii o męskich „słabościach” Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka – tajemnicza Pestka. 

ZOBACZ
RÓWNIEŻDOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.