Szukaj

Imprezka z DJ „Stranz”

Kto spędził z nami dzisiejszy, piątkowy (12.07.2024) wieczór powinien być zadowolony! „Kulturalną Przestrzeń Młodych” stworzył dla Was równie młody DJ Stranz! Pokaz Klub Karate Kyokushin w Solcu Kujawskim niestety z przyczyn losowych pokaz został odwołany, ale w to miejsce zaprosiliśmy wspaniałe, zakochane w tańcu dziewczyny z Grupy tanecznej Wolf Team! Występ był świetny! Gratulujemy i bijemy oklaski! Zaś DJ Stranz wspaniale zachęcił Was do zabawy! Nawet deszcz nie sprawił problemu, ponieważ nasze „przystaniowe” tańce kontynuowaliśmy w pomieszczeniach galerii SCK!

FOTORELACJA

A w ramach KULTURALNEJ PRZESTRZENI MŁODYCH zabawi Was DJ Stranz – to 19 letni mieszkaniec naszego miasta, który od najmłodszych lat pasjonuje się muzyką. Swoimi gorącymi rytmami jest w stanie porwać każdego do tańca!

Zobacz
Podobne

Imprezka z DJ „Stranz”

Kto spędził z nami dzisiejszy, piątkowy (12.07.2024) wieczór powinien być zadowolony! „Kulturalną Przestrzeń Młodych” stworzył dla Was równie młody DJ Stranz! Pokaz Klub Karate KyokushinDOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.