Spektakl teatralny pt. „Mniam, mniam”

W spektaklu poruszamy problem zdrowego odżywiania i stylu życia.
Racjonalna dieta oraz prawidłowo wykształcone przyzwyczajenia dietetyczne zapewniają właściwy rozwój fizyczny i intelektualny dziecka. Sposób żywienia ma wpływ na koncentrację, zapamiętywanie, zdolność uczenia a także lepsze wyniki w nauce. Dlatego tak ważne jest kształtowanie odpowiednich nawyków już od najmłodszych lat.
Celem spektaklu, jest uświadomienie młodym odbiorcom, czym jest zdrowe jedzenie, jakie konsekwencje niesie za sobą nieprzestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania a także sięgania po używki.. Udowodnimy, że zdrowy nie znaczy nudny! Zabierzemy widzów do pysznego świata pełnego kolorów i fantastycznych przygód, które można przeżywać w kuchni.
Zdrowe nawyki związane z odżywianiem są niezwykle ważne. Dlatego Grupa T zgłasza swoją gotowość! W sposób łatwy, humorystyczny i przystępny dla widza w każdym wieku nauczymy dzieciaki jak dobrać o swoje zdrowie.

Scenariusz powstał przy merytorycznym wparciu psychologa dziecięcego oraz pedagoga szkolnego.
Spektakl adresowany dla dzieci z klas 0 – VI.
Czas trwania spektaklu: ok. 40 minut.

FOTORELACJA

Zobacz
Podobne

Podsumowanie Projektu „Przystań”

W ramach wakacyjnego projektu Soleckiego Centrum Kultury pn. „Przystań”, udało się nam zorganizować szereg wakacyjnych, piątkowych koncertów i wydarzeń…