Szukaj

Gitarowe Kolędowanie

Święta Bożego Narodzenia to cudowny czas, na który czekamy cały rok. Dla tych z Państwa, którzy zechcieli dziś spędzić z nami wieczór w Galerii Homo Faber, Soleckiego Centrum Kultury okazał się iście magiczny.

A zorganizowali go Dominika Cieślak, instruktorka śpiewu i Bartosz Podolak – instruktor gry na gitarze w Soleckim Centrum Kultury. Towarzyszyli im uczniowie.

GITAROWE KOLĘDOWANIE – to koncert który był okazją by wspólnie kultywować tradycję wspólnego kolędowania. A polskie kolędy to nieprzebrany skarbiec naszych najlepszych wartości i uczuć – religijnych, narodowych, artystycznych, ale i tych związanych z najcieplejszymi wspomnieniami: Wigilii, choinki i Pasterki.

Prócz wspomnianych już instruktorów SCK zagrali dla nas na gitarach: Weronika Michalska, Dominika Andrzejewska, Grzegorz Szamocki i Piotr Wolak – podopieczni Bartosza Podolaka, oraz zaśpiewali: Zuzanna Łączna, Karolina Błażewicz, Julia Mruk, Ewa Drwęga, Michalina Grochowska i Lena Wątorek -podopieczni Dominiki Cieślak.

Dziękujemy za wspaniały występ i z niecierpliwością czekamy na kolejne prezentacje. Podziękowania należą się również publiczności, która pomimo niesprzyjającej aury dziś na koncert dotarła.

FOTORELACJA

fot.: Bartosz Pelikant


Zapraszamy 19 grudnia na godz. 18:00 do Soleckiego Centrum Kultury na koncert GITAROWE KOLĘDOWANIE.
Wystąpią: Dominika Cieślak i Bartosz Podolak – instruktorzy SCK oraz grupa ich uczniów.
Wstęp wolny.

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.