Szukaj

Pożegnanie wakacji

W najbliższą sobotę (tj. 02.09.2023 r.) zapraszamy na Plac Jana Pawła II na muzyczne pożegnanie wakacji!
 

PROGRAM:

15:00 – ANIMACJE DLA DZIECI, NEW VOICE, THREE ONE

16:15 – PODSUMOWANIE PROJEKTU „PRZYSTAŃ”

16:30 – MIŁOSZ SKIERSKI

17:30 – MIKSER

19:00 – MYASTA

20:30-22:00 – DJ CRISTOV

FOTORELACJA

fot. Bartosz Pelikant

Zespoły wokalne Soleckiego Centrum Kultury pod przewodnictwem Sławomira Przybysza.

Miłosz to charyzmatyczny artysta młodego pokolenia, finalista Szansy na Sukces Eurowizja Junior 2021.
Jego kariera nabrała rozpędu, kiedy trafił do finału preselekcji Eurowizji Junior w grudniu 2021 roku, która odbyła się w Paryżu. Zajął II miejsce, zaraz po Sarze James i został członkiem Jury Eurowizji Junior 2021, gdzie wziął udział w głównym głosowaniu.
Od tego czasu koncertuje oraz jest zapraszany jako gość wydarzeń muzycznych. Od najmłodszych lat rozwija się wokalnie i scenicznie. Pierwszy kontakt ze sceną oraz energia, jaką otrzymał od publiczności rozbudziła w nim marzenia i świadomość tego, jak pragnie tam być i dzielić się swoim artyzmem z odbiorcami. Wydarzenia tematyczne, w których brał udział, pozwalały ujrzeć światu jego charyzmę i wrażliwość a prezentowany repertuar wpłynął na jego chęć ukazania się w coraz bardziej dojrzałym wydaniu. To doprowadziło go do uczestnictwa w kolejnym formacie programu talent show, gdzie po raz kolejny dotarł do etapu finałowego i pokazał się widzom od strony showmana.
Miłosz jest indywidualistą, który podąża własną drogą i szuka wciąż nowych doznań. Jego przeżycia i poznawanie świata dostarczają mu prawdziwych emocji podczas wykonywanych utworów i jednocześnie inspirują go do sięgania wciąż po więcej, dotykając w tym jego duszy. Za każdym razem, kiedy stoi na scenie, potwierdza, że to scena jest miejscem, w którym czuje się prawdziwy i wolny.
Pomimo młodego wieku Miłosz komponuje już swoje utwory. W ubiegłym roku powstał jego I autorski singiel pt: „Maska”, który już 30 lipca ujrzał światło dzienne.
Miłosz porusza w nim temat odwagi „bycia sobą” i o tym, że należy walczyć o marzenia i nie bać się o tym mówić otwarcie.

Mikser – rapuje od 2009 roku. Specjalizuje się we freestyle’u prowadzonym na ulicy. Swoje występy nagrywa i umieszcza w Internecie.
Lekkość, z jaką Mikser tworzy teksty na poczekaniu, jest wręcz niepojęta. Wystarczy kilka haseł rzuconych przez publikę, by za chwilę usłyszeć ze sceny utwór stworzony na podstawie tych słów.
Muzyk od lat jest ambasadorem Cała Polska Czyta Dzieciom, prowadzi zajęcia dla ludzi uzależnionych od narkotyków, ludzi, którzy doświadczyli przemocy psychicznej lub fizycznej. Jest współtwórcą programu #niebądźbezwartościowy i bierze udział w wielu koncertach i wydarzeniach promujących pomoc drugiemu człowiekowi.
Artysta ma na swoim koncie dwie solowe płyty: „Świat Jako Wola i Przedstawienie” (2015) oraz „LOGOS” (2019)
Mikser to Twarz Przyszłości miasta Częstochowy i Osobowość Roku 2021 województwa śląskiego w kategorii Kultura. Został również laureatem nagrody publiczności w ogólnopolskim programie „Żywy Rap”. Wybrany najlepszym MC w Red Bull KontroWersy Showcase – Zimowy Jam (2021). Juror podczas Wielkiej Bitwy Warszawskiej.
Współpracuje z domami kultury oraz placówkami opiekuńczo-wychowawczymi w całej Polsce.

Myasta łączy pozytywne reggae z takimi stylami jak dancehall, raggamuffin, rap, ska, rock, alternatywa. Materiałem „Na dobrym kursie” zwyciężyli w IV edycji konkursu „Wydaj Płytę z Będzie Głośno” 2020 PR4. Oficjalny album, nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia zadebiutował na 28. miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży. Zespół przez prawie 8 lat istnienia brał udział w licznych festiwalach i konkursach. Koncertując w całej Polsce dzielili już scenę z czołówką polskiego reggae oraz gwiazdami rock, pop czy hip-hop.
Obecnie, Myasta to siedmioosobowa brygada z Bydgoszczy i „okolic”, którą łączy wielka pasja do tworzenia muzyki. W odświeżonym składzie zespół pracuje nad drugą płytą, która światło dziennie ujrzeć ma w 2024.

Skład zespołu:
Sebastian Małkowski – wokal
Dominik Gryń – bas
Szymon Kubiak – gitara
Adam Kowalski – puzon
Paweł Nowicki – trąbka
Tomek Stachowicz – instrumenty klawiszowe
Marcin Pankowski – perkusja, elektronika

Muzyką pasjonuje się już od szkoły podstawowej, gdzie prowadził swoje pierwsze imprezy. Klubową przygodę zaczynał graniem w Solcu Kujawskim, Pruszczu Pomorskim czy Lubiewie. Bydgoszczanie znają go głównie z Olimpic Bowling Center, skąd przeniósł się do Największego klubu w Bydgoszczy Ava 3.0, by zostać stałym rezydentem klubu.
Jego mocne strony to na pewno integracja z parkietem, aby ten był pełny do rana. Czym się specjalizuje muzycznie? Retro Club oraz nowoczesne ostre brzmienia klubowe: elektro house czy tech house. Nie jest zamknięty na żaden gatunek muzyczny, ponieważ jego priorytetem są zawsze potrzeby ludzi bawiących się na parkiecie. Wyznaje zasadę „zadowolony klient = zadowolony DJ”

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.