Szukaj

Spektakl teatralny pt. „Mniam, mniam”

W spektaklu poruszamy problem zdrowego odżywiania i stylu życia.
Racjonalna dieta oraz prawidłowo wykształcone przyzwyczajenia dietetyczne zapewniają właściwy rozwój fizyczny i intelektualny dziecka. Sposób żywienia ma wpływ na koncentrację, zapamiętywanie, zdolność uczenia a także lepsze wyniki w nauce. Dlatego tak ważne jest kształtowanie odpowiednich nawyków już od najmłodszych lat.
Celem spektaklu, jest uświadomienie młodym odbiorcom, czym jest zdrowe jedzenie, jakie konsekwencje niesie za sobą nieprzestrzeganie zasad prawidłowego odżywiania a także sięgania po używki.. Udowodnimy, że zdrowy nie znaczy nudny! Zabierzemy widzów do pysznego świata pełnego kolorów i fantastycznych przygód, które można przeżywać w kuchni.
Zdrowe nawyki związane z odżywianiem są niezwykle ważne. Dlatego Grupa T zgłasza swoją gotowość! W sposób łatwy, humorystyczny i przystępny dla widza w każdym wieku nauczymy dzieciaki jak dobrać o swoje zdrowie.

Scenariusz powstał przy merytorycznym wparciu psychologa dziecięcego oraz pedagoga szkolnego.
Spektakl adresowany dla dzieci z klas 0 – VI.
Czas trwania spektaklu: ok. 40 minut.

FOTORELACJA

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.