Szukaj

Spektakl teatralny pt. „Włącz emocje”

To spektakl, który na pewno wywoła wiele z nich. Pokażemy dzieciakom, że nie ma złych i dobrych emocji. Są tylko przyjemne lub nie, ale ważne jest aby przeżywać wszystkie, które do nas przychodzą.
Główne postaci przedstawienia Smutek i Radość zabiorą nas do Emocjonalnego Centrum Dowodzenia, skąd będziemy mogli obserwować, co się stanie jeśli zabraknie któregoś z nich. I właśnie w tym momencie zaczyna się nasza przygoda, bo nikt nie wie gdzie podziała się Złość! Okazuje się, że jej zniknięcie wywoła sporo zamieszania w dziecięcym świecie…
Nasi bohaterowie wspólnie z publicznością wyruszą na poszukiwania pełne przygód i mnóstwa zabawy!
Zapraszamy na niesamowite przeżycie dla wszystkich zmysłów. Nie zabraknie wesołych piosenek i barwnej scenografii. To kolorowe i zabawne przedstawienie dające dzieciom dużą porcję walorów edukacyjnych i zarazem jest dla nich niepowtarzalną okazją do bezpośredniej zabawy z aktorami. Cała gama oryginalnych bohaterów, wartka akcja i rozbrajający kunszt komediowy gwarantują niesamowite widowisko zarówno dla dziecięcego jak i dorosłego widza.
Spektakl rekomendowany przez Małgorzatę Musiał- pedagożkę i edukatorkę rodzicielstwa bliskości.

Scenariusz powstał przy merytorycznym wparciu psychologa dziecięcego oraz pedagoga szkolnego.
Spektakl adresowany dla: dzieci z klas 0-VI.
Czas trwania spektaklu: ok. 40 minut.

FOTORELACJA

Zobacz
Podobne

Wakacje z SCK

Wakacje! Znowu są wakacje! To czas dobrej zabawy i spełniania pragnień, ale jest to też idealny czas na próbowanie nowych aktywności!DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.