Szukaj

„Poczuj Kujawy” – Warsztaty Plastyczne – Prowadzący

Instruktorka w Soleckim Centrum Kultury. Filolog polski i rosyjski.
Animatorka kultury, trenerka sensoplastyki. Entuzjastka nauki przez zabawę. Miłośniczka słowa pisanego i mówionego, kina, sztuki, muzyki na żywo, poszukiwań ukrytych skarbów, spacerów po lesie i jazdy na rowerze.
Popełniła kilka projektów.
Zaprasza na teatralne przygody, sensoryczne spotkania, zajęcia DIY.
Pomoże zorganizować niezapomniane urodzinki w SCK.

Klaudia Plichta – animatorka kultury z uśmiechem na twarzy, niegasnącą pasją do nauki, zawsze gotowa do podróży, nawet jeśli ta odbywa się tylko w ramach wyobraźni. Kiedy inni widzą chaos, Klaudia widzi potencjał do stworzenia czegoś wyjątkowego. Zafascynowana kulturą i uzbrojona w ośmioletnie doświadczenie, nasza specjalistka animacji kultury to prawdziwa siła natury w świecie wydarzeń kulturalnych. Zręcznie łączy swoja pasję z profesjonalizmem, tworząc wyjątkowe i inspirujące programy, która rozśmieszają, zaskakują i poruszają. Jej kreatywność oraz niezrównana umiejętność organizacji sprawiają, że każde wydarzenie staję się niezapomnianym przeżyciem. Z nią na pokładzie nudne nie istnieje – a zabawa, nauka i odkrywanie stają się jednym!

Ewka- rodowita Kujawianka, która z zup najwyżej ceni żurek, prywatnie je tylko z fajansu Włocławskiego, uwielbia wszelkiej maści rękodzieło (nie tylko regionalne). Podczas projektu „Poczuj Kujawy” spotkać ją możecie podczas zajęć plastycznych, gdzie poznawać będziemy bliżej sztukę haftu kujawskiego.

Ukończyłam: II Liceum Ogólnokształcące w Toruniu; Policealne Studium Reklamy w Mińsku Mazowieckim; 5-letnie studia na Wydziale Sztuk Pięknych, na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Lubię spędzać czas na wymyślaniu działań, zbieraniu inspiracji w takich dziedzinach, jak: malarstwo plenerowe, rzeźba, ceramika, architektura: wnętrz oraz krajobrazu. Kocham ogrody, lasy, zwierzęta, żeglowanie, pływanie, jazdę na nartach. Mam syna Michała, 1 psa i 3 z przypadku oraz gadającego kocura. Ważne są dla mnie czyste lasy, czysta woda i czyste powietrze!!! Już przeszło dziesięć lat prowadzę z pasją zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży. Moi wychowankowie są laureatami konkursów ogólnopolskich, międzynarodowych, a także absolwentami szkół artystycznych. Na zajęciach w Soleckim Centrum Kultury pokazuję różne formy plastycznego wyrazu tj. malarskie, z rysunku , rzeźby, ceramiki i grafiki. Moim celem jest rozwijanie w moich wychowankach wewnętrznej ekspresji, wrażliwości i wyobraźni tak, by „drzwi” do świata sztuki i do drugiego człowieka stały dla nich otworem.

Absolwent Bydgoskiego Liceum Plastycznego, studiował malarstwo na Wydziale Sztuk Pięknych UMK w Toruniu. Wieloletni instruktor plastyki w GCK Białe Błota, obecnie w SCK w Solcu Kujawskim prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami. Jego podopieczni są licznymi laureatami konkursów międzynarodowych i ogólnopolskich. Prywatnie właściciel dwóch kotów – Tycjana i Vincenta.

zobacz
RównieżDOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.