Szukaj

Pani z puszczy – ilustracje, malarstwo Justyna Spasiuk-Palacz

Justyna Spasiuk – Palacz czyli Pani z Puszczy.

„Kiedyś wpadłam na wspaniały pomysł, że kupię sobie farby i zacznę malować …. Lisy. To był rok 2020 i początek projektu Pani z Puszczy. Do tej pory do Lisa dołączyła cała masa leśnych futrzaków, które od kilku lat są bohaterami moich ilustracji. Lis pozostał jednak największym celebrytą i z sukcesem od 2 lat jest główną twarzą a raczej ryjem kalendarza. Maluję głównie akwarelami, lubię jednak mieszać techniki i próbować nowych rzeczy.”

Tak przedstawia się autorka aktualnej wystawy w Galerii Homo Faber Soleckiego Centrum Kultury. Absolwentka Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy. Na co dzień wykonuje ilustracje dla dzieci, ilustracje do książek, organizuje warsztaty akwarelowe dla kobiet. Jak tylko może odłączyć się od komputera można ją spotkać na łące kwietnej w Puszczy bądź gdzieś w podróży w nieznane swoim busem Stefanem.

Na wystawie można oglądać cały akwarelowy team współpracujący przy projekcie Pani z Puszczy, czyli: Panią Sowę, Pana Zająca, oczywiście Lisa – celebrytę oraz Wilga, Misia, Bobra i Szopa.

Wystawę można oglądać do 25 maja. Zapraszmy!

FOTORELACJA

fot. Oliwia Baryza

Zobacz
Podobne

Kulturalna Przestrzeń Młodych

Młodzież w Soleckim Centrum Kultury – to właśnie Kulturalna Przestrzeń Młodych.
Zapraszamy Was do współtworzenia przestrzeni, która będzie Waszą przestrzenią.DOŁĄCZ DO NASZEJ LISTY MAILINGOWEJ!

Otrzymasz najnowsze informację związane z Soleckim Centrum Kultury.